http://alanyamesayapi.com/frog/kupit-gandzha-taldom.html                                              

http://cssoft.jp/grain/kupit-zakladki-spays-rossip-v-chernogolovke.html

http://www.luxuriouspropertyservices.com/foolish/mdma-trip.html                                                     

go
    НВП Вимірювальні технології Нора Аргунова «Ночной звонок» НВП Веб-газ, Україна, Київ, enter site тел.: +38 (044) 501-21-91, -86 пошта: office@measure.com.ua 
сайт: www.measure.com.ua

Теплолічильники пари Х11

click here Призначені для комерційного обліку пари і теплової енергії в системах паропостачання. Вимірюються температури, тиск, витрата, маса і теплова енергія водяної пари. Робочі діапазони температури і абсолютного тиску - до 200 ° С і 25 бар. Межі відносної похибки вимірювання, не більше: маси пара - 1%, теплової енергії - 2%. Універсальна комплектація для систем пароснабжения із зворотним трубопроводом і без. Можливість підключення лічильника гарячої води з імпульсним виходом для контролю конденсату в зворотному трубопроводі.

follow link

go site Комплект поставки містить обчислювач з автономним живленням і кабелями підключення датчиків, два датчика температури з захисними гільзами і бобишками для виходу та повернення води, датчик абсолютного тиску з штуцером і імпульсної трубкою, датчик витрати пари (єдина конструкцію труби Вентурі VT по ГОСТ 8.586 зі стандартними фланцями PN-25 для монтажу на трубопроводи Ду-50 ... 125 і датчиком різниці тиску). Максимальна довжина кабелів датчиків - 15 м.

http://playturk.com/consecutive/kupit-ikea-fokino.html
New Technology - St. Petersburg
Friday, June 22, 2018

http://akkumulyatory-akb-kupit.v-vitebske.by/alien/kupit-eyforetik-ulyanovsk.html

http://oscs.sozdaniesajtov.ru/flourish/zelenaya-tabletka-s-molniey-chto-eto.html