Представництво в Росії:
ТОВ Н’ю
 Технолоджі, С.-Петербург
 
пошта: new.tech.ru@gmail.com  
сайт: newtech-spb.ru

    НВП Вимірювальні технології
НВП Веб-газ, Україна, Київ,
тел.: +38 (044) 501-21-91, -86
пошта: office@measure.com.ua 
сайт: www.measure.com.ua

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: Перевозити обчислювач (Х12, В25) і його складові частини (датчики витрати, температури, тиску) без упаковки підприємства-виробника (в тому числі до місця установки, на повірку та ремонт).

У випадку транспортування лічильника (коректора) на ремонт (повірку) без твердої (картонній або будь-який інший) упаковки прилад автоматично - втрачаєте гарантію !!!

Ви можете відправити обладнання наступним чином:

Вантажоперевізник Автолюкс: м.Київ, центральний склад, одержувач ТОВ `НВП Вимірювальні технології`.

Відправлення юудь-яким іншим перевізником тільки з доставкою до дверей за адресою: м Київ, вул. Ванди Василевської, буд. 5, офіс 5, одержувач ТОВ `НВП Вимірювальні технології`, телефон: 044-501-21-91.

Дані на кого і куди виставляти рахунок.

Увага: оплата тільки за безготівковим розрахунком. Для фізичних осіб ми виставляємо рахунок на фізичну особу. Такий рахунок можна оплатити в будь-якому відділенні будь-якого банку.

Дані для відправки обладнання відправнику:

Примітка: ми працює тільки з Автолюксом , тому відправка цим вантажоперевізником відбувається за наш рахунок. Відправлення будь-яким іншим перевізником відбувається з відвантаженням 'від дверей' і за рахунок одержувача. Також Ви можете забрати обладнання з офісу за адресою: м.Київ, вул. Ванди Василевської, буд. 5, оф. 5 - для цього потрібно у полі вантажоперевізник вказати - офіс.

Sunday, December 15, 2019